21.11.2014

Djembe Planet partnerem strategicznym Music School z Warszawy

Music School- to jedyna w Polsce szkoła muzyki dla osób z klasy biznes. Odpowiadamy na potrzebę kreatywnych, innowacyjnych firm, które pragną motywować i integrować zespoły w sposób oryginalny i rozwijający. Jako jedyni w Polsce oferujemy kompleksowe muzyczne świadczenia dla pracowników. W ten sposób pomagamy firmom, które poprzez employer branding pragną pozyskiwać kreatywne, otwarte osoby do współpracy, stworzyć unikatowy (...)

więcej...
12.11.2014

Djembe Planet w Poznaniu

Po wielu latach zdecydowaliśmy się otworzyć naszą szkołę również w Poznaniu. Od samego początku naszej działalności spotykaliśmy się z pytaniami od mieszkańców Poznania, dotyczącymi możliwości nauki gry w Poznaniu. Mimo, że co jakiś czas takie warsztaty się odbywały i my je polecaliśmy zainteresowanym, to wciąż trudno do tych warsztatów było dotrzeć. Ponadto wiele osób z (...)

więcej...
20.3.2014

Zapisy do szkoły do nowych grup od kwietnia 2014.

Od kwietnia rusza specjalnie opracowany kurs 3 miesięczny gry na bębnach. Zajęcia skierowane są do osób w każdym wieku. Nadchodzący sezon zapowiada się bardzo pracowicie i już wiemy, że będzie obfitował w różnego rodzaju występu publiczne. Jeżeli chcesz przeżyć przygodę z bębnami i poznać ciekawych ludzi dołącz do jednej z grup grających na bębnach w (...)

więcej...
15.3.2014

Nowa odsłona strony internetowej

Z początkiem roku rusza nowa odsłona strony internetowej Djembe Planet. Adres strony głównej pozostaje nie zmieniony www.djembeplanet.pl i będą tam prezentowane informacje dotyczące firmy Djembe Planet oraz oferowanych warsztatów korporacyjnych. Mamy nadzieję, że ta zmiana znajdzie uznanie wśród dotychczasowych i nowych odbiorców.

więcej...


Szkoła bębniarska DJEMBEPLANET
Nauka gry na bębnach, występy, koncerty
Imprezy integracyjne, sprzedaż instrumentów afrykańskich