SZKOLENIA Z BĘBNAMI

Integracyjne Warsztaty Bębniarskie

Prowadzone przez Djembe Planet autorskie warsztaty integracyjne z wykorzystujące afrykańskie bębny mają na celu eliminowanie barier interpersonalnych, integrację i motywowanie zespołu., budowanie ducha zespołu. Świetny sposób na wspólne spędzenie czasu podczas spotkań firmowych.

Warsztaty rozpoczyna krótki pokaz 2-3 rytmów granych w tradycyjny sposób z afrykańskim śpiewem. Następnie prowadzący prowadzi krótką rozgrzewkę połączoną z tworzeniem pierwszego rytmu klaszcząc. Po rozgrzewce każdy z uczestników otrzymuje oryginalny bęben djembe i następuje nauka prostego rytmu składającego się z wejścia, kilku fraz akompaniamentu (każda grupa gra inną frazę) oraz breaków i zakończenia. Dodatkowym elementem uatrakcyjniającym są ćwiczenia rytmiczne tj. dialog z prowadzącym przy użyciu instrumentów, meksykańska fala, improwizacje. Jako opcje oferujemy taniec afrykański (pokazy lub/i warsztaty), gra integracyjna Yan Koloba, gra na innych instrumentach perkusyjnych. Możemy integrować jednocześnie nawet 500 osób, dla których dostarczymy instrument perkusyjny aby stworzyć wielką orkiestrę.

Yan Koloba

Yan Koloba jest to kształtująca charakter gra, której korzenie wywodzą się z Afryki. Yan Koloba to jedyna tradycyjna afrykańska gra, w którą grali dorośli i dzieci, kobiety i mężczyźni, starzy i młodzi zacieśniając społeczne więzi. Poprzez granie w Yan Koloba ludzie wzmacniali znaczenie szacunku dla siebie i innych. Yan Koloba znaczy „uważaj” albo „opiekuj się” co odzwierciedla znaczenie odpowiedzialności za każdego uczestnika gry.

Dzięki grze w Yan Koloba, uczestnicy rozwijają w sobie takie cechy charakteru jak: współczucie, szacunek, tolerancja, zaufanie, odpowiedzialność, współzależność i przywództwo.

Chodzenie po ogniu

Prowadzimy warsztaty z chodzenia po ogniu jako sposób na pokonanie swoich wewnętrznych barier i przyzwyczajeń uniemożliwiających osiąganie własnego życiowego celu (mniejszego lub większego). Człowiek wchodzący na ścieżkę ognia musi pozbyć się lęków, wyjść ze swojej strefy komfortu. Po przejściu przez taką ścieżkę nabiera wiary w siebie i świadomości, że teraz nie ma już rzeczy niemożliwych. Wyobrażenia o swoich słabościach, które miał przed wejściem na ścieżkę teraz po przejściu przestają mieć znaczenie.

 

IMPREZY INTEGRACYJNE I PIKNIKI FIRMOWE

Dzięki współpracy z firmą NARADA Events & Consulting jesteśmy w stanie zaproponować zorganizowanie wszelkiego rodzaju imprezy integracyjnej oraz pikniki firmowe na dowolną ilość uczestników. Dzięki szerokiej bazie podwykonawców nasza oferta jest również bardzo atrakcyjna. W ostatnich latach mieliśmy okazję zrealizować wiele wspaniałych projektów.
Oferujemy:
-paintball
-ogródki animacji dla dzieci
-oprawę muzyczną imprez, występy zespołów lub DJ
-dmuchane place zabaw
-konferansjera
-pokazy artystyczne, występ fakira, zespoły taneczne
-wioski indiańskie
-gry i zabawy dla dzieci i dorosłych
-imprezy tematyczne np w klimacie PRL, lata 60 - 80,
-casino ze stołami do ruletki, black jacka, pokera
-catering
 

Music School - szkoła muzyczna dla dorosłych

Music School- to jedyna w Polsce szkoła muzyki dla osób z klasy biznes.
Odpowiadamy na potrzebę kreatywnych, innowacyjnych firm, które pragną motywować i integrować zespoły w sposób oryginalny i rozwijający. Jako jedyni w Polsce oferujemy kompleksowe muzyczne świadczenia dla pracowników. W ten sposób pomagamy firmom, które poprzez employer branding pragną pozyskiwać kreatywne, otwarte osoby do współpracy, stworzyć unikatowy program świadczeń socjalnych, wyjazdów integracyjnych oraz dodatków motywacyjnych. Spełnianie marzeń o śpiewie czy grze na gitarze, często o wiele bardziej odpowiada zainteresowaniom Państwa pracowników, niż karnet na basen czy gra w paintball.
Jeśli marzycie o wspólnym wyjeździe na żagle, to dlaczego by nie spróbować wspólnej gry na bębnach na przystani? Gra na instrumencie pozwala uwolnić emocje, wyzwolić radość, wzmocnić poczucie sprawczości i pewności siebie oraz odprężyć się, ponieważ doskonale redukuje stres.
Dzięki autorskim metodom nauczania jesteśmy w stanie nauczyć grać na instrumencie osobę, która nigdy wcześniej nie trzymała instrumentu w dłoni. Z naszej oferty indywidualnych zajęć stacjonarnych dla dorosłych w Warszawie korzystają między innymi: informatycy, księgowi, lekarze, prawnicy, biznesmeni, architekci.
Dostosowujemy plan zajęć do możliwości i potrzeb każdego klienta, skupiamy się na ćwiczeniach praktycznych. Do osiągnięcia zadowalających rezultatów często wystarcza już jedna godzina zajęć tygodniowo.
http://www.muzycznemarzenia.pl

Szkoła bębniarska DJEMBEPLANET
Nauka gry na bębnach, występy, koncerty
Imprezy integracyjne, sprzedaż instrumentów afrykańskich