141121100954

21.11.2014

Djembe Planet partnerem strategicznym Music School z Warszawy

Music School- to jedyna w Polsce szkoła muzyki dla osób z klasy biznes.

Odpowiadamy na potrzebę kreatywnych, innowacyjnych firm, które pragną motywować i integrować zespoły w sposób oryginalny i rozwijający.

Jako jedyni w Polsce oferujemy kompleksowe muzyczne świadczenia dla pracowników.

W ten sposób pomagamy firmom, które poprzez employer branding pragną pozyskiwać kreatywne, otwarte osoby do współpracy, stworzyć unikatowy program świadczeń socjalnych, wyjazdów integracyjnych oraz dodatków motywacyjnych. Spełnianie marzeń o śpiewie czy grze na gitarze, często o wiele bardziej odpowiada zainteresowaniom Państwa pracowników, niż karnet na basen czy gra w paintball. Jeśli marzycie o wspólnym wyjeździe na żagle, to dlaczego by nie spróbować wspólnej gry na bębnach na przystani?

Gra na instrumencie pozwala uwolnić emocje, wyzwolić radość, wzmocnić poczucie sprawczości i pewności siebie oraz odprężyć się, ponieważ doskonale redukuje stres. Dzięki autorskim metodom nauczania jesteśmy w stanie nauczyć grać na instrumencie osobę, która nigdy wcześniej nie trzymała instrumentu w dłoni.

Z naszej oferty indywidualnych zajęć stacjonarnych dla dorosłych w Warszawie korzystają między innymi: informatycy, księgowi, lekarze, prawnicy, biznesmeni, architekci.  Dostosowujemy plan zajęć do możliwości i potrzeb każdego klienta, skupiamy się na ćwiczeniach praktycznych. Do osiągnięcia zadowalających rezultatów często wystarcza już jedna godzina zajęć tygodniowo.

http://www.muzycznemarzenia.pl/

« powrót


Szkoła bębniarska DJEMBEPLANET
Nauka gry na bębnach, występy, koncerty
Imprezy integracyjne, sprzedaż instrumentów afrykańskich