SZKOLENIA Z BĘBNAMI

Integracyjne Warsztaty Bębniarskie

Prowadzone przez Djembe Planet autorskie warsztaty integracyjne wykorzystujące afrykańskie bębny mają na celu eliminowanie barier interpersonalnych, integrację, motywowanie i budowanie zespołu. Jest to też świetny sposób na wspólne spędzenie czasu podczas spotkań firmowych.

Warsztaty rozpoczyna krótki pokaz 2-3 rytmów granych w tradycyjny sposób z afrykańskim śpiewem. Następnie prowadzący prowadzi krótką rozgrzewkę połączoną z tworzeniem pierwszego rytmu klaszcząc. Po rozgrzewce każdy z uczestników otrzymuje oryginalny bęben djembe i następuje nauka prostego rytmu składającego się z wejścia, kilku fraz akompaniamentu (każda grupa gra inną frazę) oraz breaków i zakończenia. Dodatkowym elementem uatrakcyjniającym są ćwiczenia rytmiczne tj. dialog z prowadzącym przy użyciu instrumentów, meksykańska fala, improwizacje. Jako opcje oferujemy taniec afrykański (pokazy lub/i warsztaty), gra integracyjna Yan Koloba, gra na innych instrumentach perkusyjnych. Możemy integrować jednocześnie nawet 1000 osób, dla których dostarczymy instrument perkusyjny aby stworzyć wielką orkiestrę.

O Prowadzącym 

Inicjatorem i głównym prowadzącym wszystkie szkolenia i eventy jest założyciel Djembe Planet - Paweł Pietrzak. Oprócz fascynacji i zaangażowania w propagowanie afrykańskich bębnów Paweł posiada bardzo rozległe doświadczenie biznesowe. Od ponad 20 lat pracuje w dużej, międzynarodowej firmie, w której pełnił wiele ról związanych z realizacją wielkich międzynarodowych i wielkobudżetowych projektów. Pracując w tak wymagającym środowisku, elementy związane z budowaniem i prowadzeniem zespołów były i są kluczowe w osiąganiu sukcesów. Ponadto praca z multinarodowymi, multifunkcjonalnymi zespołami pozwoliła zbudować doświadczenie, które z powodzeniem wykorzystuje podczas szkoleń teambuildingowych dla innych firm i organizacji. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w oferowaniu i prowadzeniu szkeleń integracyjnych dla firm sprawia, że Djembe Planet jest obecnie liderem w branży Corporate Drumming w Polsce.

Yan Koloba

Yan Koloba jest to kształtująca charakter gra, której korzenie wywodzą się z Afryki. Yan Koloba to jedyna tradycyjna afrykańska gra, w którą grali dorośli i dzieci, kobiety i mężczyźni, starzy i młodzi zacieśniając społeczne więzi. Poprzez granie w Yan Koloba ludzie wzmacniali znaczenie szacunku dla siebie i innych. Yan Koloba znaczy „uważaj” albo „opiekuj się” co odzwierciedla znaczenie odpowiedzialności za każdego uczestnika gry.

Dzięki grze w Yan Koloba, uczestnicy rozwijają w sobie takie cechy charakteru jak: współczucie, szacunek, tolerancja, zaufanie, odpowiedzialność, współzależność i przywództwo.

Chodzenie po ogniu

Prowadzimy warsztaty z chodzenia po ogniu jako sposób na pokonanie swoich wewnętrznych barier i przyzwyczajeń uniemożliwiających osiąganie własnego życiowego celu (mniejszego lub większego). Człowiek wchodzący na ścieżkę ognia musi pozbyć się lęków, wyjść ze swojej strefy komfortu. Po przejściu przez taką ścieżkę nabiera wiary w siebie i świadomości, że teraz nie ma już rzeczy niemożliwych. Wyobrażenia o swoich słabościach, które miał przed wejściem na ścieżkę teraz po przejściu przestają mieć znaczenie.

 

IMPREZY INTEGRACYJNE I PIKNIKI FIRMOWE

Dzięki współpracy z firmą NARADA Events & Consulting oraz Narada Extreme, jesteśmy w stanie zaproponować zorganizowanie wszelkiego rodzaju imprezy integracyjnej oraz pikniki firmowe na dowolną ilość uczestników. Dzięki szerokiej bazie podwykonawców nasza oferta jest również bardzo atrakcyjna. W ostatnich latach mieliśmy okazję zrealizować wiele wspaniałych projektów.
Oferujemy:
-paintball
-ogródki animacji dla dzieci
-oprawę muzyczną imprez, występy zespołów lub DJ
-dmuchane place zabaw
-konferansjera
-pokazy artystyczne, występ fakira, zespoły taneczne
-wioski indiańskie
-gry i zabawy dla dzieci i dorosłych
-imprezy tematyczne np w klimacie PRL, lata 60 - 80,
-casino ze stołami do ruletki, black jacka, pokera
-catering
 

Szkoła bębniarska DJEMBEPLANET
Nauka gry na bębnach, występy, koncerty
Imprezy integracyjne, sprzedaż instrumentów afrykańskich